CAD DİZAYN

OFSET 3D - Katmanlı Üretim Teknolojileri

CAD Modelleme ve CAD Tasarlama Hizmeti

CAD tasarım hizmetlerimiz, 2D çizimler, yeni ürün fikirlerinin 3D modellenmesi ve de bir çok parçanın birleşmesinden oluşan montajı kapsamaktadır.

Proje

CAD tasarım danışmanlarımız size çalıştığınız proje üzerinde destek ya da yeni bir proje oluşturulması konusunda tek başına çalışabilme konularında yardımcı olabilmektedir.

Tasarım ve Testler

CAD tasarım hizmetlerimiz, 2D çizimler, yeni ürün fikirlerinin 3D modellenmesi ve de bir çok parçanın birleşmesinden oluşan montajı kapsamaktadır. Montaj içerisinde, boşluk hareket çalışmaları, sistemin işlevsel parametreleri prototip üretimi öncesi kontrol edilebilir. Sanal ortamda, sonlu eleman analizi (FEA) ve akış kontrol simülasyonu gibi ek analizler de yapılabilmektedir.

Revizyon

Ücretlendirme konusunda nasıl bir anlaşma olursa olsun, her zaman iki taraf için de şeffaf bir çalışma modeli sunup, projeyi ihtiyaçlarınıza göre değiştirebilmekteyiz.

OFSET 3D - Katmanlı Üretim Teknolojileri

CAD Tasarım Avantajları

CAD, tasarım sürecinin geliştirilmesini, değiştirilmesini ve optimizasyonunu sağlar. Profesyonel bilgisayarlı tasarım uygulamaları kullanılarak imalatı düşünülen bir makine ya da parçanın sanal ortamda tasarlanması, modellenmesi, statik, dinamik ve mukavemet hesaplarının yapılması, üzerine çeşitli yön ve pozisyonlarda yüklerin uygulanması yapılabilmektedir. Böylece tasarım ile üretim arasındaki uyumsuzluklar mümkün olan en az düzeye indirgenebilmekte, daha az maliyette son derece güvenilir ve kaliteli üretim yapmak mümkündür.

bg-home-copyright